film izleme sitesi
Hızlı ve Öfkeli 5
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 486 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 5

Hızlı ve Öfkeli 5 Türkçe Dublaj izle İki büyük boy sedan alıp onları bir banka kasasına zincirlemenizi ve arkasından polisler tarafından kovalanırken Rio de Janeiro sokaklarında yüksek hızlı bir kovalamaya devam edeceğinizi sanmıyorum. Bence trafik çok kötü olurdu. Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu filmini izle

Fast Five Full HD izle Parça kenarında bir kamyon kullanıp, asetilen meşale ile bir yük arabasının yanını kesip, arabaları kamyon yatağına atarak, yatağı eğip, rulo yapmasına izin vererek, bir hız treninden araba çalabileceğini de sanmıyorum Yere indirdikten sonra onları uzaklaştıracağız. Arabaları çalmanın daha pratik yolları var bence.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ayrıca, Houdini, New York Hipodromu aşamasından bir banka kasası kurtarmayı başarmış olsa da (ve bu süreçte kaçarsa), banka kasaları genel olarak, karışıklık yaratmak eğilimindedir; Siz "Hızlı Beş" sırasında yaşıyorsunuz.

  Ama biliyor musun ne diyeceğim Biraz önemli değil. Film önde gelen karakterler öylesine kolay kaçmakla geçinirken düzinelerce atılmış kötü adamların, kasvetli ve vahim olmayan imkansız eylemlerden, kaslı maço adamlarından, sıcak civcivlerinden ve muhtarlardan oluşan bir gruptan oluşur; bu, alışkanlık haline gelir.

  Bu, Vin Diesel, Paul Walker ve Jordana Brewster'ın oynadığı "Hızlı ve Öfkeli" dizisinin üçüncüsü ve burada Dwayne Johnson'la birleştiğinde, pervasız sürücülerin birleşmesi haline geldi. Görünüşe göre bu karakterlerden bazıları, geçmişte, hedefleri, hayalleri, yetenekleri ve değerleri hakkında uzun zamandır konuşmalar yapmış, kısaca sözlü kısaltma için şimdiki zamandan tasarruf sağlamıştır. Arka arkaya altı kelimeyi duyduğunuzda, bunun bir fragman için şüpheli olduğunu ("Bir ekip oluşturmamız gerek").

  Justin Lin, bu ikinci sınıf türün birinci sınıf yönetmeni olarak ortaya çıkıyor ve geçici olarak güvendiğim olağanüstü "Better Luck Tomorrow" (2002'de Daha İyi Şanslar) adlı kitapta güvendi. Crash-Crash-Bang-Bangs adındaki başka bir yapımcının aksine, adını çaba harcamadan toplamanıza güveniyorum, dikkatleri takıntılı bir şekilde havaya uçurmak yerine yaratıcı yeni şeyler geliştiren bir hikaye dizisine ayırıyor.

  Anlaşılmaz bir hızla onları düzenlemek yerine, imkansız eylem dizilerini storyboardlar. Tyrese Gibson, Chris "Ludacris" Köprüler, Matt Schulze, Sung Kang, Gal Gadot, Elsa Pataky ve Joaquim de Almeida gibi oyuncunun yeni yüzlerini çekip onlara gösteri yapma şansı ve uzmanlığı kazandırıyor. Destekleyici karakterlerin tanımlayıcı etiketlerinin ötesinde geliştirildiğini söyleyemezsiniz, ancak en azından karışıklık içindeler.

  Rio ilaç krallığı olan kötü adam (de Almeida), köpeklerini sıcak takip etmeye ve daha sonra onları tehlikeye atmaya alıştığınız hatayı yapar. Generallerin çatlaklarda savaşmaması için bir sebep var. Reyes karakteri bir suçlu işadamı olarak kuruldu, ancak Wachovia Bank'ın geçtiğimiz günlerde uyuşturucu parasını üçte birine eşdeğer olarak aklamış olduğu ortaya çıkmadığı zamanlarda, 10 milyon dolarlık bir bankada bulunması gereken çok fazla uyuşturucu parası olmadı. Meksika GSMH. Bildiğiniz bir şey, ABD yasaları yetkililerinin, bankacıları Brezilyalılar'ınkinden daha barikatlar altına almaya çalışarak daha az zaman harcayacakları ve bu süreçte çok daha az sayıda ekip aracını kaybedebilecekleri.

  Ama gerçekler beni bu türden bir filmi incelemem için almaz. İstediğiniz, tür beklentileriniz konusunda tavsiye niteliğindedir. 2001 yılı filmi, enerjisi ve hırsıyla eğlenceli geçti, Los Angeles sokak yarışı hikayesinde Diesel ve Walker'ı yerleştirdi. Birinci filmin planından sıçramayan, 2009 filmi çok daha rutin bir şeydi. Her ikisi de çok para kazandılar.

  "F & F" başlıkları ilgisiz "Hızlı ve Öfkeli: Toyko Drift" ve John Singleton'un "2 Hızlı 2 Öfkeli" ile kafa karıştırıyor. Bu yüzden "Fast Five" da "öfkeli" bırakıyor. Ancak, dışlayıcıları saymazsan, teknik olarak beşinci "F & F" değildir. Bu yüzden, "Beş" in ne anlama geldiğini bilmiyorum. Bu beni hiç rahatsız etmiyor.

  Her şeyin yol açtığı şey, filmlerde düz yüzlerle absürd şeyler yapabilen aktörler ve fizik kanunlarıyla boşa haraket eden eylem dizileri ile ustaca bir şekilde 130 dakikalık bir araya getirilmiş olmasıdır. Bu benim için fazla değil, bazı insanlar için eğlenceli olabilir. Ne kaçırdım gülmek, her ne kadar filmin sürülmesinin profesyoneller tarafından kontrollü bir ortamda yapıldığı konusunda uyarıldığımızda en iyisini aldım, ancak bu stuntsları kendim denemeliyiz. Bir gün, kapanış kredileri tarafından ikna edilmeden önce Hummer'ı betonarme bir duvar haline getirmeyi planlayan bir şoförle tanışmak isterim.

  Diğer Adları:

  Fast Five

  Yayın Tarihi:

  29 Nisan 2011

  Senaryo:

  Chris Morgan, Gary Scott Thompson

  Ödüller:

  9 ödül & 21 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?