Hızlı ve Öfkeli 3
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.0 IMDB Puanı 460 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 3

Hızlı ve Öfkeli 3 Türkçe Dublaj izle Sean bir araba yarışı sırasında bir şantiye alanına girdikten sonra, hakim kendisine bir seçenek sunar: Juvenile Hall, ya da babasıyla Japonya'da yaşamak. Yani burada Tokyo'da, şirin üniformasını giyiyor ve Japonca bir kelimeyi okumamasına, yazmasına veya anlamadığı bir sınıfa girmeden ayakkabılarını terlikle değiştiriyor. Tamamen daldırma yoluyla öğrenebilirsin derler. Ön safta oturan güzel Neela'yı gördüğünde, onun içine dalacağı açıktır. Tokyo Yarışı Hızlı ve öfkeli 3 1080p full izle

"Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Drift" F & F filmlerinin üçüncüsü; Tüm ırkları ve çöküşleri muhtemelen arzuladırabilir ve biraz daha fazlasını sunar. Okula sadece bir gün kaldıktan sonra, Sean (Lucas Black), özelleştirilmiş bir sokak süratçisi teklif edildi ve kötü niyetli D.K'ya karşı bir otoparkın rampalarını indirdi. (Brian Tee), ortaya çıktığı Neela'nın erkek arkadaşı.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yarış stratejisine "sürüklenme" denir. Fren yaparken ve hızlanırken yana doğru kaymayı içerir ve ırklar bir çok saç tokası dönüşümü içerir. Film, profesyonel dublör sürücülerinin kullanıldığı yönünde bir uyarı ile sona eriyor ve bunu kendimiz denemeliyiz. Adamın, "iç çamaşırından asılı olan ölü bir tavuklu timsah çukuru üzerine" ip attığını söyleyen "Jackass" dublörü gibi, beni cezbetmesi muhtemel bir şey değildir.

  Film iki eski Hollywood konvansiyonunu gözlemliyor. (1) Oyuncular kendi yaşlarının altında oynarlar. Her ne kadar "öğrenciler" in 17 olması söylenirse de, Lucas Black 24 yaşında ve filmdeki çağdaşları 19 ila 34 arasında değişiyor. Belki de bu yüzden filmdeki kızların ponponları eve götürmelerinin nedeni budur: Belki de bunu hatırlatmamız gerekiyor. Gençler.

  Ayrıca zenginler. Sean, Han'ın (Sung Kang) ödünç aldığı kırmızı yarışçıyı batırdıktan sonra, filmin diyalogda ağır olmadığı halde Han'ın onu sevmesi nedeniyle, pahalı özel makinelere sürekli erişime sahip. Han, ilk kazanın ardından Sean'a söyler "dedi. "Bu benim güvenim değil." Sean'ın arabanın masrafını bir hamamın içine girerek ve bir sumo güreşçisinden bir borcu toplamaya çalışarak geçirmesini sağlıyor. Bu arada, ABD askeri subayı olan babası (Brian Goodman) tarafından işletilen minik fakat otantik Tokyo evinde Sean, "Bu bir oyun değil, o kadar da tanıdık gelen bir film konuşması" dinlemelidir: "Bu bir oyun değil. Benim çatımın altında yaşayacaksın, kurallarım çerçevesinde yaşamak zorundasın. Anladın mı? "

  Evet, elbette baba. Sean Tokyo'da bir gaijin ya da yabancı olarak küçümsenir ve ona Avustralyalı bir barda "hostes" olan ve muhtemelen Japon olan babası muhtemelen yarım gaijin yapan Neely (Nathalie Kelley) ile ortak bir şeyler kazandırır. "Neden diğer beyaz adamlar gibi güzel bir Japon kızı bulamıyorsun?" Han ona soruyor. Şans eseri Neely, Nike'in pazara çıkarmadan önce bile Michael Jordan'ları alabilecek yeni bir arkadaşı olan Han ve Twinkie (Bow Wow) gibi mükemmel İngilizce konuşuyor.

  Diğer Adları:

  The Fast and the Furious: Tokyo Drift

  Yayın Tarihi:

  16 Haziran 2006

  Senaryo:

  Chris Morgan

  Ödüller:

  1 ödül & 4 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?