film izleme sitesi
Hızlı ve Öfkeli 2
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 425 Görüntülenme

Hızlı ve Öfkeli 2

Hızlı ve Öfkeli 2 1080p Türkçe Dublaj izle John Singleton'ın "2 Hızlı 2 Öfkeli" hikayesini öylesine utanmazca saçma ki, yapabileceğimiz tek şey şaşkınlık içinde başımızı sallamaktır. Büyük doruğun, iki sokak yarışçısını kiralayan ve Kuzey Plajı'ndaki parayla dolu çanta toplayıp Keys'te teslim etmeyi planlayan bir Miami'li uyuşturucu sahibini içerdiğini düşünün ve ekliyor: "Yaparsanız, kişisel olarak finişde 100 $ Gs vereceğim hat." Cehennem, 10 Gs için Aventura Alışveriş Merkezi'nde minibüs kiralayıp kendim mal teslim edeceğim. Hızlı ve Öfkeli 2 Filmini full hd izle

Ancak bu sıradan bir teslimat değildir. Sürücülerin, 100 mph'dan jet yardımlı kalkış hızlarına kadar değişen sürelerde sürmesi bekleniyor; bu da elbette polisin dikkatini çekmiş olabilir; bu nedenle uyuşturucu komutanı, yolsuz bir polisle 15 dakikalık bir "pencere" hazırlamalıdır; Bir sıçanı bağırsaklarında yemeye teşvik ederek ikna eder. Bu adamın bir sürü ekstra belaya gideceğini mi söylüyorsun? İkna edici fare olmasına rağmen polisler hız meraklılarını kovalıyorlardı, ancak bunu bekliyorlardı ve arabalarını büyük bir garaja sürüyorlardı. Ardından, onlarca veya yüzlerce başka aşırı yüklü araç garajdan çıktı ve polisleri, Hızlı trafik sıkışıklığı. Oh, ve canavar kamyonundaki bazı çocuklar önce bir sürü takım arabasını eziyorlar. Canavar kamyonlarının ve sokak makinelerinin sahiplerinin onlara ihale bakımıyla yaklaştıkları içgüdülerimdir ve araçlarını polis arabalarına çarparak birkaç çocuğa yardım etmeye gönüllü olmazlar (bir daha hiç görmedim). Bunun için tutuklanabilirsin.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Şikayetçi olduğum gibi geliyor mu? Şikayet etmiyorum. Sırıtıyorum "2 Fast 2 Furious", bir dostum filmi, kötü bir polis iyi polis filmi, bir Miami nin uyuşturucu filmi filmi, bir kovalamaca filmi ve bir komedi ile karşısına çıkan bir video oyunudur. Onun kafasında bir beyin yok, ancak beceri ve stille yapılmış ve oğlan, hızlı ve öfkeli.

  Bir video oyunu ne kadar? İki sürücüye Brian O'Connor (Paul Walker) ve Roman Pearce (Tyrese) adı verildi. Kentin sokaklarında ses hızının beşte birine inerken birbirleriyle konuşurlar. Birbirlerini duyamıyorlar, ancak bunlar önemli değil, çünkü söyledikleri, avatarların video oyunlarında söyledikleri şeyler gibi. Birkaç not aldım: "Bu şeyin ne yapabileceğini görelim!" "Buna dikkat et kardeşim!" "Bakalım hala var mı Brian?" "Nasıl onları elmalar gibi !?" Walker, Vin Diesel'i bir yıldız olarak kuran orijinal "The Fast and the Furious" (2001) filminden dönüyor. Bu filmde görünmek yerine polisler uyuşturucu kartelini bastırmak için araç çetesine sızmışlardı, Diesel de uyuşturucu karteliyle savaşan bir polisin "A Man Apart" ı yapmaya karar verdi. Garip bir şekilde, F & F2 daha iyi bir film.

  Walker'ın ortak yıldızı Tyrese, diğer bir deyişle Tyrese Gibson, Singleton'un "Baby Boy" adlı filminde (2001) çok başarılı olan ve "2 Fast 2 Furious" ı enerji ve karizma ile yönlendiren motor. O, kızgın bir Vin Diesel gibi. Her iki filmde de en çok faturalandırmayı alan Walker, Don Johnson lite türünden hoş ama çekici değil.

  Diğer önemli roller, Cole Hauser tarafından Carter Verone, yani Kolombiyalı ebeveynleri Jimmy'den sonra adı vermeyen uyuşturucu ustasıydı, çünkü bunun için çok yaşlıydı, ama muhtemelen Anne Maybelle'den sonra; Ve Eva Mendes, Monica Fuentes, dokuz ay boyunca Verone'nun bordrosunda olan ve onunla yatan ya da sansasyonel bir sohbetçidir seksi gizli polis olarak.

  O'Connor ve Pearce, gizli görev için Verone'nun şoförü olarak çalışmak üzere bir araya geldi ve misyon başarıyla tamamlanırsa, kayıtlarının temizleneceğine söz verdi. Önce işlerini kazanmak zorundalar. Verone birkaç takım sürücüyü bir araya getiriyor ve kırmızı bir Ferrari'ye 20 kilometre uzaktaki bir otomatik pounda bir paket bıraktığını söylüyor. İlk takım paketi ile "benimle çalışmak için fırsat buluyor". Bu, bir araba bir kamyonun tekerleği altında ezilmiş olan Route 95'in aşağısında yüksek hızdaki bir yarışa, birkaç çarpışmaya ve çeşitli yarışçılara ve muhtemelen sivillerin öldürülmesine neden olur. O'Connor ve Pearce pakette dönerler. Geri çekildikçe, karşı taraftaki şeritlerde yarattığı inanılmaz katliamın sahnesinden bile geçmiyor gibi görünüyor; Aynı şekilde, çünkü 120 mph'lik bir hızla gazetelerin bloğuna basmak istemiyorsunuz.

  Bütün takipler, Güney Florida'da görünüşte bitmeyen tüketim araçlarının arzını içeriyor. Gökyüzünde polis ve haber helikopterleri de içeren bir trafik sıkışıklığı var. Bir noktada bir polis memuru yüksek bir ses duyar, bakar ve "bu da neydi" derdi. Ama ne olduğunu öğrenmemekteyiz, belki de film bir helikopter kazasında yavaşlamak için çok hızlı ve çok öfkeli olabilir.

  Diğer Adları:

  2 Fast 2 Furious

  Yayın Tarihi:

  06 Haziran 2003

  Senaryo:

  Gary Scott Thompson, Michael Brandt, Derek Haas, Gary Scott Thompson, Michael Brandt, Derek Haas

  Ödüller:

  4 ödül & 13 Adaylık.

  Resimler

  "Hızlı ve Öfkeli 2" filmine ait 13 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?