film izleme sitesi
Hızlı Ve Öfkeli 1
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 267 Görüntülenme

Hızlı Ve Öfkeli 1

Hızlı Ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj izle "Hızlı ve Öfkeli", yaz-sinemalarını American-International tarafından üretildikleri andan itibaren hatırlıyor ve çift özellikli çekimlerde oynadı. "Grand Theft Auto" gibi filmlerden daha kaygan ama aynı korsan ruhu var - zıplayarak baskını gerçekleştirmek ve yağma yağmalamak istiyor. Onun kafasında bir beyin yok, ancak bazı büyük kovalamaca sahneleri var ve şimdiye kadar gizlice gitti en beceriksiz polis içerir. Hızlı Ve Öfkeli 1 1080p izle

Hızlı Ve Öfkeli 1 tek parça izle Filmi anlatan In a World Guy'a göre, "Yasanın ötesinde bir dünyada" yer alıyor. Vin dizel, kaslı bir Otto Preminger'e benzeyen kel kafalı, kupa yüzlü bir oyuncunun yıldızı. Yasak spor sokağının yıldızı Toretto'yu oynuyor ve özel makinenizi Los Angeles üzerinden 100 santimetrikat hızla fırlatıp bir gösterge paneli üzerinde bir düğmeye basmadan ve nitro oksit güçlendirici sayesinde hızla hızlanarak roket atıyor. Ayrıca kız kardeşi Mia (Jordana Brewster), beyaz ekmeğe benzeyen, kendini kabartmayan Brian'a (Paul Walker) her gün "beyaz ekmek, kabuksuz orkinos salatası" hizmet eden bir barda da çalışıyor. Hızlı Ve Öfkeli 1 filmifullizle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Brian, sokak yarışına girmek istediği için ve Mia'yı sevdiği için oraya asılacak. Toretto'nun çetesi ona düşmanca davranır, onu döver, onu yok eder ve daha fazlası için geri gelir. Toretto'nun dostluğunu polislerden kurtararak o kazandı. Irklar, şehir caddelerinde hızla hızla çıkan dört arabayı içeriyor. Chicago'da bu zor olacak, ancak Los Angeles'ta kolaydır, çünkü herkesin bildiği gibi Los Angeles'ta trafik yok ve polis yok.

  Aslında Brian, milyonlarca dolarlık bir kamyon kaçırma dizesini araştırmaya yetkili bir polistir. Korsanlar, 18 arabayı üç Honda Civics ile kuşattı, yolcu tarafındaki pencereyi fırlatıp kabine bir kablo ateş etti ve kamyona yüksek hızda tırmanmaya başladı. Bu, çalıştığı zaman heyecan verici aksiyon dizilerini ve "Yol Savaşçıları" nın doruk noktasına yaklaşan fakat aşmayan bir kovalamaca sahnesinde, daha da heyecanlı bir eylem dizisi ortaya çıkarmaktadır. Kovalamacılar sırasında, karayolu üzerinde sadece kamyonlar ve Hondalar'da başka trafik bulunmadığını gözlemliyoruz. 18 vitesli bir tekerlekli Honda'yı daha önce kullanan biri, Humvee'nin akıllıca bir seçim olduğunu bilir; ancak akıl almaz. Ve sadece umutsuz bir realist, hızlanan bir kamyonun ön camından sıçramanın VCR'ları çalmak için tehlikeli ve verimsiz bir yol olduğunu gözlemliyor. Chicago'da, dolandırıcılar daha ihtiyatlı ve park edilmiş kamyonlardan, depodan ve diğer değişmeyen hedeflerden çalınıyor. Toretto denemeli.

  Her neyse, Brian ilk başta yarış yapmak isteyen bir erkeğe benziyor ancak erken bir sahnede bir polis olarak ortaya çıkıyor, ancak seyircinin tahmin etmediği kadar erken olmasa da. Gizli müdürlüğü bir Hollywood evinde olan bir birlik için çalışıyor ve patronuna "Eddie Fisher 1950'lerde Elizabeth Taylor için bu evi inşa etmişti" yazıyor. Düşünüyorum: (1) Bu, neredeyse kesinlikle doğrudur ya da diyalogda o kadar cimri olan bir filmde söylenmez: (2) Paul'un birliğinin ofisini ilk gördüğü zaman mı bu? Filmle ilgili güzel şeylerden biri, bir hikayeyi anlatma ve karakterlerini açıklama biçimidir. Bu tür arsa olmayan, tüm hareketli filmlerden "Gone in 60 Seconds" dan ferahlatıcı bir değişiklik. Toretto'nun babası ve çocukluk dönemi hakkında biraz bilgi sahibi oluruz ve Paul ve Mia'nın aşık olduğunu görüyoruz - teorik olarak araştırmak üzere gizli görev yaptığınız bir kız kardeşiyle çıkmamanız gerektiğini düşünüyorum. Başarısız boks filmi "Girlfight" ın yıldızı Michelle Rodriguez, kaçırma çetesinin bir üyesi olarak birlikte can verdi ve sadece bir kimlik belgesini korumak için bir çocuğun çenesine tek bir sağlamlık kazandıracak.

  "Hızlı ve Öfkeli" mükemmel bir film değil, ama teslim etmeyi vaat ettiğini sunuyor ve bir kovalamaca sahnesinin özel efektlerden daha fazlasıyla ilgili olması gerektiğini biliyor. "Rahim Olmadan Rebel" ten bu yana böyle filmlerde değer verdiğimiz muhteşem olağanüstü diyaloglardan bazılarına sahiptir. Toretto, Brian'a "Hayatımı bir anda çeyrek mil gibi yaşıyorum" dedi. "O 10 saniye için özgürüm." Ve, hey, önümüzdeki 30 saniye boyunca bile yavaşlıyor.

  Diğer Adları:

  The Fast and the Furious

  Yayın Tarihi:

  22 Haziran 2001

  Senaryo:

  Ken Li, Gary Scott Thompson, Gary Scott Thompson, Erik Bergquist, David Ayer

  Ödüller:

  10 ödül & 12 Adaylık.

  Resimler

  "Hızlı Ve Öfkeli 1" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?