Her Şey
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 365 Görüntülenme

Her Şey

Karizmatik film oyuncuları o kadar çok malzeme ile mucizeler gerçekleştirebilirler. Ama genellikle, bir şey söylemeye kararlı oldukları hikayenin biraz şüpheli olduğunu artık kamuflajedemediği zamanlar geliyor.

Büyük ekrana giden yolda en son satan genç yetişkin romanından "Everything, Everything" in en az yarısı için, 18 yaşındaki Amandla Stenberg (Rue in " Açlık Oyunları " franchise) ve 22 yaşındaki Nick Robinson (" Jurassic World "), bu genç kız romantizminde Maddy ve Olly olarak rol alan iki cazip oyuncu. Parlak lekesiz yüzleri ile kutsanmış, hesapları ve edebiyatı, çarpık öfkeli gülümsemeleri ve etkileyici duygusal saçlarını tartışırken kelimelerle haşin bir biçimde ifade eden bu çifti, eski bir temalı kestane üzerine hoş geldinizle karşılaşıyor: kader odaklı Ölümcül olabilecek bir hastalık karşısında bile reddedilmeyecek enfazasyon.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Söz konusu rahatsızlık? Maddy "kabarcık bir kız", yani SCID olarak da ağır kombine immün yetmezlikten muzdarip. Sonuç olarak, dış dünyaya alerjisi vardır ve antiseptik bir ortamda yaşaması gerekir (şık, çoğunlukla beyaz ve kesinlikle organik gardırop ile birlikte). (TV'de “balon çocuklar” olmuştur John Travolta (ve “Seinfeld” o boğaz kaybeden Trivial Pursuit oyuncu “Plastik Bubble Boy” 1976'da en cinsinden) ve filmlerde Jake Gyllenhaal 2001 dramedy “Kabarcık Boy” olarak) . Ancak bayan versiyonu nadirdir ve sözde kabarcık bu durumda tıbbi hastalar için üst düzey bir dekor dergisinin dışına çıkabilir.

  Şans eseri yeterince, tek annesi Pauline ( Anonyalı Noni Rose'un "Dreamgirls" film versiyonunun yetenekleri burada yarım tıklatılmış olan bir Tony kazanan), kızının sağlık ihtiyaçlarını karşılayan bir bakım doktoru ve aynı zamanda bir uyanık müdür Zararlı unsurlara asla maruz kalmadığından emin olur. Kocası ve bir oğlu yıllar önce bir araba kazasında öldüğünden beri ihtiyatlı davranıyor. Kısa süre sonra, Maddy çok hastalandı ve hepsi buydu. Ama sonra yeni komşular içeri giriyor ve Maddy, camın yanında göz teması ve dalgalar yapan süper sevimli kaykaycı Olly'yi casusluk yüzü görüyor.

  Aşkla vurulan çifti, "Romeo ve Juliet" in balkon sahnesinde akıllıca bir oyun olması durumunda, birbirlerinin yatak odası pencerelerini görebilir ve çeşitli yollarla iletişim kurabilir. Başlangıçta, annesi tarafından pişmiş ve Pauline tarafından reddedilen yanlış bilinen bir paket kek pahasına saçma pandomim fıkraları bağlarlar, bilirsiniz, mikroplar. Daha sonra Olly, cep telefon numarasını bölmesinde yazıyor ve yakında tatlı metin mesajlarını gece yarısı birbirlerine fısıldıyorlar. Anlayışlı geçişi yapan ve Maddy'den güvenli bir mesafede kalma sözü verildikten sonra Olly'yi eve bırakacak kadar ileri giderek Carla (Ana de la Reguera) adlı a la Shakespeare'in nazik bir hemşire bile var (şans şansını ).

  Yönetmen Stella Meghie'nin Maddy'nin bir akşam yemeğinin ve kitaplığın mimari modellerini nasıl hayata getirdiğini beğeniyorum , çünkü Olly ile yaptığı kısa mesaj alış verişinde kreasyonlarının yaşam boyu versiyonlarında yüz yüze görüşmeler yapıldığını düşünüyor. Filmin nefes almasını sağlar. Minyatürlerinde yaşayan bir astronot figür de güzel mizahi ve gerçeküstü bir dokunuş olarak ortaya çıkıyor. Ve aslında, iki ırklı bir ilişkinin tasviri, belirtilmemiş gibi sunuluyor - belirtilmemiş.

  Ancak belli bir noktada, Maddy annesinin sıkı kurallarına karşı isyan etmeye başlar ve Olly'nin babası küfürbaz olur, kaçmayı kaçınılmazdır - ve bir kumsala, çünkü Maddy'nin rüyası budur. " Aşk Hikayesi " ni, daha eğlenceli bir şeyler eksi bir PG-13 "Blue Lagoon" ile geçtiğini düşünün . Mantık burada sarkmaya başlar. Evet, çevrimiçi bir hesap için kaydolarak 18 yaşında bir kredi kartı alabilirsiniz. Evet, bir web sitesinde uçak bileti satın alabilirsin. Olly'nin arabanın arkasında bir arabada olmanın verdiği cevabı verdiği halde, kesinlikle bir ehliyetine sahip olmadığından kimliğiniz olmadan nasıl uçabilirsiniz. Artı olarak, sonunda BÜYÜK bir TWIST'in geleceğini ve bunun gerçekleştiğinde, her şeyi onunla birlikte sürdüğünü bilirsiniz.

  Çiçek açan bir ezilme yaşındaki her gencin etrafında olmak, tonik, yoğun duyguların acelesi tarafından nasıl tüketildiğini hissettiren temas-yüksek bir hatırlatıcı olabilir. Ayrıca cehennemde can sıkıcı olabilir, özellikle de onları en çok ilgilendirenler dahil insanlığın geri kalanını kapattığında. "Her şey, her şey" her iki yönde de olsa, doğru romantik tıp olmayı başarıyor.

  Diğer Adları:

  Everything, Everything

  Yayın Tarihi:

  19 Mayıs 2017

  Senaryo:

  J. Mills Goodloe, Nicola Yoon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?