Güçlü Ada
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 181 Görüntülenme

Güçlü Ada

Yönetmen:

Bu kadar uzun zamandır bir belgesel izlemedim ... Ve sıkıcı ... Sadece devam ediyor ... 1992'de bir çekim yapıyor ... ama ailenin nasıl büyüdüğüne dair hala konuşan 30 dakika okula nereye gittiğini, kahvaltı için yedikleri şeyi ... Çekime henüz başlamadı .... EVET ... ne kadar sıkıcı olduğunu ...
Ailenin ailesi için ilginç olabilir ... ama diğerleri için? Oldukça sıkıcı. Ailenin nasıl büyüdüğüne ve ailemin nasıl geçtiğine dair 2 saatlik bir belgesel seyreder misiniz? Ben de tartışmalar olsa bile bunu düşünmedim.
Ve bir diğeri, ırksal gerginlikler son günlerde en yakın zamandaydı, bu belgesel ne kanıtlamaya ya da çözmeye çalışıyordu ?? Medyanın siyah beyaz üzerine odaklandığında ne olacağını, BLM gruplarını korurken Texas polis cinayetlerine benzediğini zaten gördük. Ya beyazlar bütün cinayetleri topluyorsa siyah bir insan ailesine 1992 yılına kadar geri döndü ... Kesinlikle, muhtemelen önemli değil. Muhtemelen işler daha da kötüleşecekti.
Sonuç olarak, yalnızca sıkıcı olmakla kalmıyor, özellikle de bu zamanlarda gereksiz. Bunu seyretme ve toplumunda bir polise sarılma ya da gönüllü olma.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Strong Island

  Yayın Tarihi:

  23 Ocak 2017

  Ödüller:

  3 ödül & 3 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?