Göz Bebeğim
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 252 Görüntülenme

Göz Bebeğim

Travmatik bir at binme kazası sonrasında genç bir kız mücadele eder, onun gözlerini kaybetmesine neden olur. Güneydoğu Kılavuz Köpeklerin baş antrenörü CHARLES, arkadaşı ve vekil gözleri olmak için minyatür bir atkı olan Apple'ı eğitiyor.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Binicilik kazasından sonra görüşlerini kaybeden ve yeni hayatıyla baş etmeyi öğrenmesi gereken bir gençle ilgili ihale dolu bir hikaye. Kendisine sunulan herhangi bir rehber köpeği kucaklamak değil, kılavuz köpeği eğitmeninin sevimli bir minyatür atı onun arkadaşı hayvanı olarak yetiştirmeye karar vermesiyle hayatı yeniden başlar.

  Açıkçası eski tek haneli kalabalığa yönelmiş olan bu hikaye, tek bir duygusal patlama ya da gençleri yaralayabilecek herhangi bir şey olmadan açılıyor. Bu dünyada, kör gidiş çöpü çıkarmak ya da yemekleri yapmakla aynı sıkıntıyı beraberinde getirir. 2017 filmleri izle Ah, işler. Uh, körlük. Ancak belki dersi öğretmenin gerçekten önemli olmadığını ve herkesin aynı şekilde muamele görmesi iyi olur. Gülünç ayrım olsa da ve bahsetmeye değer, anne-babanın dökümü. Amy Smart ve Liam McIntyre, dokuz yaşındaki her yaşta kadim görünecek kadar yaşlıdırlar ve bu hedef kitleye göre çift olarak kimyadan yoksun olduklarını, çocuğumuzla hiçbir benzerliğini taşımadıklarını ve daha fazlasını verdiklerini görmezden gelebiliriz 16 yaşındaki kızının yeni engelliliği ile ilgili bir ebeveynden daha seçmelere oynayan bir oyuncu vibe. Buna, baş aktris olan Avery Arendes'in, tamamen yetenekli olmasına rağmen, kendisini ve ailesini arasındaki yaş farkının azaldığı kadar ciddiye girdiğini de ekliyoruz. Dolayısıyla, kalp için bu film, içimdeki on altıdan sağlam iki başparmak alır. Ama orta sınıf öğrencisi burnunu bana bakıyor ve Netflix'te bunu seçtiği için beni öldürmek istiyor.

  Diğer Adları:

  Apple of My Eye

  Yayın Tarihi:

  10 Ocak 2017

  Senaryo:

  Castille Landon

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?