Geçmiş Hayat
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 100 Görüntülenme

Geçmiş Hayat

Karanlıktan tekrar selamlar. Ünlü İsrailli film yönetmeni Avi Nesher, soykırımdan kurtulanlar hakkında tanıdık bir konuyu ele alıyor ve ilişkili bir aile gizemi, iki düello ve kişilik-karşıt kız kardeşler, artı eşler, müzikal cinsiyet ayrımcılığını (bir şey), kanseri tartışmak ve ülke çapında soruşturma. Film, rakip kızkardeşlerin babası olan ve geçmiş eylemleri soruşturmanın özünde olan Dr. Baruch Milch'in özgeçmişinden esinlenildi.

1977 West Berlin, konser sırasında başarılı bir performans sergiledikten sonra hiçbir şarkıcı çılgın gözlü yaşlı bir bayan tarafından yakalanmak istemiyor ve bir katilin kızı olmakla suçlanıyor ... suçlamanın bir anlamadığı bir dil. Genç Sephi Milch (1970'lerin sonu Amy Irving'i anımsatan Joy Rieger tarafından iyi oynanır) için tam olarak ne olur. Sephi için rahatsız edici bir an ve aynı zamanda bir gazeteci / editör olan muhalif ablası Nana (Nelly Tagar) 'a değindiğinde kızlar, onları babalarının esrarengiz geçmişine götüren bir soruşturma için bir araya geldiler .

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çatışma altındaki kız kardeşler asla aynı sayfada değiller, çünkü Nana gerçeği araştırırken acımasızdır, ancak ayrıcalıklı Sephi aileyi birbirinden koparabilecek bir şeyi ortaya çıkarmanın faydasını göremez. Ayrıca Sephi, tarihin ilk saygın kadın klasik bestecisi olma hayalini üzerine odaklanmıştır. Kaderin tuhaf bir bükülüşünde, Sephi'nin amacına yardımcı olması için enstrümantal (cinayet için özür dileyen) suçlayan deli bayanın oğlu. Thomas Zielinski (Rafael Stachowiak oynuyor), ya da Sephi'ye karşı meraklı niyetli ya da yükselen yıldıza yardım edebilecek cömert bir adamla dolu tüyler ürpertici bir adam (daha creepier bir anne ile) tanınmış bir şeftir.

  Hikaye bu vakıfla yeterince ilginç olabilirdi, fakat aslında yanıltıcı hikayelerle dolup taşıyor ve dikkatimizi çektiğimizden dikkatimizi çekti. Doron Tavory, Dr. Baruch Milch'i oynuyor ve berbat bir baba olması onun katili olmamasına rağmen, kesinlikle hem kızlarda hem de izleyicide şüpheye izin veriyor. Çoğu zaman, film eksik parçaları olan bir yap-boz bulmaca gibi ... veya daha kötüsü, farklı bir bulmacanın parçaları da dahil olmak üzere.

  Mısır Cumhurbaşkanı Anwar Sadat'ın İsrail'le barışçı bir anlaşmaya doğru ilerlediği bir zamanda, film, savaşın insanları karakterden uzak, ancak şu an gerekli olan eylemlere ittiğini hatırlatıyor. Geçmiş Hayat Türkçe Dublaj izle 2016 Bu ayrımlar affedilmeli veya kişinin gölgelik mirası olmalı mı? Geçmiş ile günümüz arasındaki tarihi ve modern çatışmalar, bu konuları karıştırıyor ve dikkatimizi, babalarının Dünya Savaşı'ndaki eylemlerinin aileleri üzerindeki etkisini anlamaya çalışan iki kız kardeşten ayırıyor. Gerisi sadece gürültüydü ... güzel müzik gibi kılığında.

  Diğer Adları:

  Past Life

  Yayın Tarihi:

  02 Haziran 2017

  Senaryo:

  Avi Nesher

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?