film izleme sitesi
Düello
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 258 Görüntülenme

Düello

Bu film, babasının bir düelloda bıçaklanmaya tanık olduğuna tanık olan genç bir çocuğun öyküsünü anlatıyor. Yıllar sonra Meksikalılar tuhaf bir şekilde kaybolduğu uzak bir sınır kasabasına gönderildi. Soruşturmayı yapar ve suçluları haklı adalete getirir.

"Duello" sıradan bir Batılı film gibi değil. Bu sadece bar kavgaları ve öfkeli erkekler arasında anlamsız şiddetten ibaret değil, intikam almak için intikam almak istiyor. Bunun yerine, intikamın ötesinde bir hikaye anlatıyor. Bir başlangıç için, ana karakterler ferahlatıcı bir değişim olan iyi öz bakımıyla iyi giyinmiş durumda. Komplo, yeni çiftin yeni bir kasabaya nasıl yerleştiğini, sakinleri tarafından aynı anda kucaklanıp reddedildiğini vurgular. Woody Harrelson kasabanın büyüleyici bir liderini canlandırıyor, ancak iki yüzlü karakteri zaman zaman ürpertici olabilir. Yılanların kullanımı olsa da, biraz tepeden tırnağa geliyor ve bunun, geriye hayatın gerçekçi bir canlandırması olup olmadığını merak etmemi sağlıyor.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Katliama tanık olmak, filmin ana karakteri David Kingston'ın daha genç bir enkarnasyonudur. Babasının ölümü sırasında varlığı, daha sonra cezalandırma ve intikam almak için "Öldür Bill: Cilt 1" tarzı vaatte bulunur. İleride 16 yıl ve yetişkin David (Liam Hemsworth) artık bir Teksas Ranger, cesetler dökülüyor Rio Grande yakınlarındaki küçük bir kasabada bir dizi cinayet için İbrahim araştırmak için görevlendirildi. Kurbanlar Meksika'nın önde gelen Meksikalı figürü General Calderon'un (José Zúñiga) yeğeni dahil, hepsi Meksika'dır, Rangers'ın cevap alma yeteneğinden memnun değilse, kendi milislerini Teksas sınırında geçirecektir.

  Bu noktada, "The Duel", karşılamak için yeterli olan, standart sayıdaki intikam Western gibi görünüyor. Bununla birlikte, Matt Cook'ın senaryosu birkaç ekstra hikaye ası içermektedir. 2017 western filmleri izle Ne yazık ki, bu filmin poker elini iyileştirmek için çok az şey yapıyorlar, çünkü beş ası taşıyan bir adam bir katlı poker oyununda şüpheli görünecek. İntikam hikayeyi çekmek için yeterli olmalı ama "Düello" da yılan tarafından dinsel mistisizm, hain kadınlar ve "En Tehlikeli Oyun" a birden fazla geri çağırıyor. en iyi western filmleri Film devam ederken, başka bir Helena Duel bile gizleyemez filmin gereksiz dramatik dolgu maddesi ile zamanını tutturduğunu söyledi.

  Jesse'nin ölümü oğlu için en iyi şey olabilir, çünkü oğlu iyi sayılır. David, sevimli biri olmasa da hoş birine benziyor ve Hemsworth bu ince hattın üstesinden yürüyor. İbrahim'i yalnızca adalete teslim etmek için aramaya karar vermesinde bir soyluluk imgesi var. eski kovboy filmleri türkçe dublaj izle Yine de kolluk kuvvetlerine olan bağlılığı, babası tarafından kendisini sağlığına emanet ettiği için ödüllendirdiği eşi Marisol'a (Alice Braga) olan sevgisinden birkaç adım daha yüksek. Marisol, David, İbrahim'i araştırırken yalnız başına kalması durumunda, abartı tehdidinde bulunur; clint eastwood kovboy filmleri bu yüzden onun etiketi vardır. Bu akıl karışık bir karar.  Diğer Adları:

  The Duel

  Yayın Tarihi:

  24 Haziran 2016

  Senaryo:

  Matt Cook

  Ödüller:

  1 ödül

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?