film izleme sitesi
Don’t Sleep
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.5 IMDB Puanı 188 Görüntülenme

Don’t Sleep

Sevilen birini incitebildiğini fark ettiğinde ilk hatırlıyor musun? Hırslı, ama sonuçta yanlış anlaşılan korku dramının "yapamayacakları" filmin yapımcıları, o derin, yaratıcı travma ile mücadele ediyorlar. Yazar / yönetmen Rick Bieber, kişiliğinin daha koyu yönlerini tanımlama yüküyle ilgili bir Nietzsche teklifiyle "Uyuyamama" nı başlatarak filminin ana temasının ciddiyetini ve itibarlılığını bildirdi. Zach (Dash Williams) adlı küçük bir çocuğun sisli bataklığın etrafında dolaştığı Z sınıfı kaliteli rüya dizisi için tedavi gördükten birkaç dakika sonra. Uyanmadan önce, çıplak, İngiliz kalitesinde küçük bir çocuğun çuval bez maskesi giymiş olan dişlerini gösterilen ve hastalığa benzer kötü bir ikiz tarafından saldırıya uğrayan Zach, kel kek tarafından alay konusu edildi. Zach uyandığında, uygun olmayan cips terapisti Dr. Summers'ın (Cary Elwes) ofisine götürülür ve kötü rüyalar gördüğünü söyler, neden kötü gece gündüz emisyonlarından korkulur?

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Summers'ın zayıf çay güvencelerine bile bir süreliğine düşmek istiyorsanız, Bieber'in sattığı şey için düşebilirsin.

  Zach'ın gereksiz yere dolambaçlı hikayesi, daha sonra geleceğine birkaç yıl hızlı ilerliyor. Artık evli ve güzel karısı Shawn (Charlbi Dean Kriek) ile yeni bir eve taşındı. Şu anda, Zach (şimdi Dominic Sherwood tarafından oynanmış) hepsine sahip gibi görünüyor. Bunu biliyoruz çünkü Dr. Summers ve Zach'ın çocukluk arkadaşı Timmy (Andrew Caldwell) gibi ikincil karakterler ona hep aynı şeyi söylüyor. Zach, hukuk fakültesinde iyi dereceler elde etti, komşu Jo ve Vincent (Drea de Matteo ve Alex Carter) ile iyi ilişkiler kurdu ve hatta mükemmel bir evliliği var. Görünüşe göre başka bir şey talep edemedi. Vincent'ın babası Bay Marino'nun (Alex Rocco) intihar ettiği zamanın hepsi değişir. Zach, çocukluk çiftini görmeye başlar; solgun bir genç, oldukça tehditkar bir hoodie de gizlenmiş. Zach, dizüstü bilgisayarında işkence gördüğü bir adamın görüntüleri ile de peşindeydi. Kimse Zach'e inanmıyor ya da neden hatırlamak istediğini anlıyor, fakat bilmelisin: Çocukken ona ne oldu ve neden bu kadar sıkıcı?

  Tamam, tamam, sadece (anlaşılır bir şekilde) karışık sinemaseverler benim retorik sorunun son bölümüyle çakışacak. Yine de "Uyuyamayın", Bieber'in ana karakterlerin ağzına koyduğu zor sorular nedeniyle, sadece aileniz ve arkadaşlarınız bile onları karanlık buluyorsanız, eylemleriniz için sorumluluk alabilir gibi ilgi çekici bir konudur. "Uyumak" sonunda parlak bir genç çocuğun kendisine saklanmasına yardımcı olan iyi dilekçilerin bir topluluğu hakkında bir film haline gelir. Karanlık bir geçmişi, Bieber'in gösterişle işaret ettiği gibi, yalnızca ... bir şeyin acısını işe yaramış korku filmi tropesiyle görerek noktalara ayırdı.

  Garip olan ve "Uyuyamama" konusunda çok daha hayal kırıklığı yaratan şey, geçmişiyle birlikte olan tek kişinin Zach değil olması. Shawn bir duş almadan soyunurken, dolap kapısının gizemli bir şekilde patladığı gibi Zach'ın şeytanlar tarafından taşınması ve taşınması için bir köy alır. Ya Jo, Vincent'la seks yaparken ve omzunun üzerinden korkunç bir şey gördüğünde ne oldu? Bu kuşkusuz seçici arsa özetini temel alarak, "hoş bir adam" tipi yaşamanın terörüyle ilgili bir korku filmi izlediğinizi düşünebilirsiniz; kimsenin itiraf etmeye istekli olmadığı biri hayatında kadınları incitme kapasitesindedir. "Uyumak" bölümünde bu alt metni bulmak için o kadar kazmaya gerek bile yok. Jo Vincent'a rastgele bir hakikat bombası attığında ne düşünmemiz gerekir ki, Bay Marino'nun bir zamanlar kendisine savaş zamanı boyunca eşine defalarca tecavüz ettikten sonra canavar olan Haçlı Seferleri savaşçısı hakkında bir şehir efsanesini hatırlatırız yokluğu? Bu film, yansıtmayan bir beyaz şövalye ile yaşamanın kabusuyla alakalı değilse, ne hakkında?

  Diğer Adları:

  The Other

  Senaryo:

  Rick Bieber

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?