Diário de um Exorcista – Zero
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 546 Görüntülenme

Diário de um Exorcista – Zero

Günlüğü Exorcist gerçek olaylara dayanarak - Sıfır Renato Siqueira Luciano Milici ve filme adaşı tarafından üretilen edebi eserin çıktı. kullanılmayan bir terör ven bahisleri karadaki uzun ona bir şeytan uyanış bu kötülüklere karşı savaşmak için güçlü bir istek tarafından sahip babasıyla olan çocukluk azabınıseve uğradığı Father Lucas Vidal (Renato Siqueira) hikayesini anlatıyor tupiniquins. Şeytan Çıkarıcının Günlüğü türkçe dublaj izle
Father Lucas gibi arsa ana karakterlerin inşaat, iyi kurulmuş ve aynı bu mesleği için açık motivasyon onların akıl hocaları için de geçerli, kardeşler Biaggio (Fábio Tomasini ve Luiz Marigo). Bağımsız bir üretim çalışması güzel fotoğraf ve en az beklenen büyük günah senaryo olur With - sebebiyle gösterilen şeytan çıkarma sayılara ve sahnelerin dinamizmini bulundurma biz iyi zafer eminiz nereye sıradan hale gelir.
Bir vurgulamak daha yüksek verim layık sahip kullanılan özel etkileri vardır. Bunun açık bir örneği bir Biaggio şeytan çıkarma oturumda kardeşler tanıtıldığı filmin ilk dakikalarında olduğunu. gerektiğinde etkilerine Bu aynı beceri sonraki sahnelerde izler.
Renato ülkemizde kullanılmıyor bir alt türün iyi bir uzun ekrana getirmeyi başardı. Hatta dinamizm çıkmazın ile işi değil sahip Exorcist, tarafını göstermeye çalışır. İyi arsa büküm ve arsa ihtiyacını takdim edilmesi yönünde bir taahhüt ile; Bir Şeytan Günlüğü - Sıfır ayak orada diğer isimlerle ayak gitmek için yeteneği ile Brezilyalı filmdir.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Diário de um Exorcista - Zero

  Yayın Tarihi:

  25 Mayıs 2016

  Senaryo:

  Luciano Milici, Renato Siqueira

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?