Derin Karanlık
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 200 Görüntülenme

Derin Karanlık

Deep Dark, korku türünün saçaklığında gerginleşen bir filmdir, tuhaf doğasından dolayı kafa karıştırıcı olabilecek bazı lüks mekanlarda modern bir sanat gibidir. Birçok gerilim ya da korku filmi gibi çalışmaz ve kısa çalışma süresine rağmen biraz zaman alıyor. Sanki tuhaf bir şey patlak vermesine rağmen birinin gözlerini önleyemeyeceği ve kendisinin en çok daha başarılı bir dehşet olduğunu sanki içsel bir çizim var.

Hermann (Sean McGrath), özellikle yetenekli olmayan bir sanatçıdır. Sanat boşuna üretmek için çok çalışıyor. Bir noktada amcası kendisine bir atölye olarak ikiye katlanmış bir daire kiralamaktadır. Bulduğu şey onun yerine sanatsal bir armağan sunan bir konuşma deliği. Bu önerme çok tuhaf, neredeyse hicivle tüyler ürpertici.

Aslında, filmin gizemi aynı gizem hissine sahip değil, ancak korkutucu değil. Kendi kahramanını ve çıkmazını alaya aldığı için, birkaç örnekte komedi işine dönüşebilir. Çaresiz sanatçı açısı inanılmaz derecede iyi çalışıyor, çaresizlik aptalca çekici seçimler doğurabilir.

Fazla ödün vermeden, ilginç gelişime dayanan filmlerden birisidir, Derin Koyu, kıskanır halde olan ve parça parça bir temaya basitleştirilebilir. Doğal korkutuculardan çok uzaktır, dolayısıyla Sinsilik'e benzer heyecan beklemek isteyenlerin burada bulamayabilirler. Film folklor öncülüğünde bile tuhaf olsa da, bir tür fantezide oynuyor.

Derin Koyu, garip yönlerin, soyut sanat gibi bir araya getirilen fanteziden ve gizeden birleşmesidir. Üstün tuhaflık, tuhaf bir ilham kaynağıdır. Farklı bir şeyler arayanlara tavsiye edilir ve kısa uzunluk, tembel haftasonu uykusuna, parmak gibi, diğer şeylerin yanısıra, gizemli bir delik üzerinde de uyuyor.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Deep Dark

  Yayın Tarihi:

  04 Sep 2015

  Senaryo:

  Michael Medaglia

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?