Cult of Chucky
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 148 Görüntülenme

Cult of Chucky

Temmuz ayının başında, Korkak Festivali 2017'nin açılış gününe bilet temin etmeyi başardım. Chucky Şatosu'nun Dünya Premieri'ni orada bulacağını duyduğumda, şansıma atladı ve bir günlük geçiş için para ödedi ... Perşembe günü gerçekten görmek zorunda olduğum tek film olmasına rağmen. Tek bir biletin mevcut olmadığına ve Chucky'yi büyük ekranda görmek için şansımı kaçırmam riske kapılıyordum.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar


  • Olumlu

  • Tüm Chucky filmleri gibi, Brad Dourif en sevdiğim katil bebeğin sesi kadar mutlak bir zevk. Gerçekten de, filmde ortaya çıkan olayların, Bay Dourif'in bir sesli aktör olarak sahip olduğu karakteri ve menzilini dile getirmesi için ne kadar tutku olduğunu göstermede yardımcı olduğunu gerçekten hissettim. Ailenin övgüsünü tutacağım ve Curse of Chucky'de sahnelenen ve Chucky'le karşı karşıya kalan film boyunca çok ilginç bir karakter geliştirmesi yapan dönen karakter Nica olarak Fiona Dourif'in büyük hayranı olduğumu söyleyeceğim. bir kez daha.

  • Devamlılık sergileyen birçok filmden farklı olarak bu film, franchising'teki önceki kayıtlara ince, eğlenceli yollarla geri döndüğünüzde harika bir iş çıkarıyor! (hatta bir kameo veya iki olabilir).

  • Son derece mutlu olduğum bir şey, filmde kullanılan gore ve pratik efektlerin miktarıydı. Cehennemdeki gibi CGI şanslı hiç fark edilmemiş ve Chucky bebek sahnelerinin çoğunluğu animatronik ve kukla kullanılarak yapıldı.

  • Filmdeki pürüzle ilgili nokta var ve aşırı derecede aşina değil. Yani beni yanlış anlama, acımasız bazı öldürme sahneleri var, galonun galon üzerine kan bölünmesi ve her yere püskürtülmesi değil.

  • Don Mancini, Q & A yaparken inşa ettiği franchise'le o kadar tutkundu ki, odadaki hayranları dışarı çıkıp desteklemeye çağırıyorlardı, öyleyse, sonunda kalmış olduğumuz hikayeyi anlatmaya devam edebilsinler; Bu bilgiyi Ekim ayına kadar açıklayamam.

  • Negatif

  • Filmle çektiğim ana yakınması, komplo bölümünde eksik hissettim. Bir sürü yeni konsept ortaya atıldı, ancak az açıklama yaparak, Don'un gelecekteki bir taksitte bunun birer fanlarla gerçekleştirilmesi halinde ele alınacağını söylemesine rağmen.

  • Gelin ve Tohumcuların hayranları, Chucky'nin en iyi halde olduğunu bilmekten mutluluk duyacaktır, ancak biliyorum ki hayranların çoğu hem mizah hem de dehşet karışımıyla ilgilidir. Etkiler harika olmasına rağmen, halen bir ya da iki adet set parçası vardı, ancak şu anki Hollywood korku filmleriyle karşılaştırıldığında düşük bütçeli bir mesele olduğunu takdir edebiliyorum.

  • Halihazırda altı taksitte güçlü olan bir franchise'a sağlam bir giriş ve aynı zamanda çoğu insanın yorgun bir kavram olduğunu düşündüğüne yeni bir hayat sürüyor. Orijinal Çocuk Çalma serisinin ve Chucky'nin Gelini, Tohumunu ve Lanetinin taraftarlarının bu taksitle gösterilenlerden çok mutluluk duyacaklarını ve başka birinin kapanış kredileri için yalvaracağına inanıyorum.

  Diğer Adları:

  Cult of Chucky

  Yayın Tarihi:

  01 Kasım 2017

  Senaryo:

  Don Mancini

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?