Çin’de Doğdum
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.3 IMDB Puanı 104 Görüntülenme

Çin’de Doğdum

Yönetmen:

Disney: İlk defa görülen doğayı genel halk tarafından yakalanan kimse onu daha iyi yapmıyor. Çin'de doğan Sevimli Pandalar, zarif bir kar leoparı, genç maymunların işi ve yak anneleri ile birlikte yer alır. Dikkatsiz bir genç olanı seçen arada bir goshawk'ı unutmamak için bebekler uzaklaşsa da daha sık.

Evet, bu bir Disneyfied gerçeklik, yine de bir Mormon katedral olarak sanitizedir hakkında bir gerçeklik kontrol etmek için gerekli olana kadar şeyleri tatlı tutmak. Bu görsel manipülasyondan hiçbiri, sözlü bal yönetmeni Chaun Lu'nun ve yazarların John Krasinski'nin sınıf okulunun anlatımına yayıldığı kadar rahatsız edici değil.

Temas anları bol, özellikle aile oyun ve yemek zamanı. Bu belgeselin tüm aile için kabul edilebilir hale getirilmesi, Darwin'in yiyecek aramak için iyi planlanmış bölümleri oluşturuyor ve bu da çocukları, doğayı "dişte ve pençede kırmızı" olarak nitelendirdiğinde Tennyson'u rahatsız edici bulabileceğini düşünmelerine yol açabilir. Anlatım, olağan Disney hayat-çevresi motifinde kaba anları harekete geçirir. Doğa Tablosu için güzel fotoğraflanmış propaganda.

Ne olursa olsun, dünyanın her gün karşılaştığı travmanın ötesinde Disney tarzında muhteşem. Git, istersen, sadece Çin manzarası için-etkileyicidirler. Aksi takdirde, iyi bir fikir hissediyorum

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Born in China

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2017

  Senaryo:

  David Fowler, Brian Leith, Phil Chapman, Chuan Lu

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?