Chuck – The Bleeder
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 777 Görüntülenme

Chuck – The Bleeder

Chuck türkçe dublaj izle 1975 yılında Muhammed Ali ile savaşan ve "Ali'nin 15'inci yıldönümünde kavga çıkardığı" iddiasıyla Ali'yi altıncı turda vuran "Bayonne Bleeder" in Chuck Wepner'i (aynı derecede ünlüdür) "Gerçek Rocky" (görünüşe göre o sıklıkla lanse edilen bir şeydi), Sylvester Stallone'un hırpı kırıcılarından Rocky Balboa'ya esin kaynağı olan adam. The Bleeder Full hd filmi izle Wepner Ali ile kavga ettiğini söyledi: "Dünyaya orada ait olduğumu gösterdim. Wepner'in ticari marka statüsüyle ilgili büyük bir güvensizlikle karışıklığını ortaya koyan bir yorumda bulunan Liev Schreiber, Philippe Falardeau'nun "Chuck" adlı filminde Wepner'in canlandırdığı karakterde mükemmel bir şekilde yakalarsa, , Her odadaki en gürültülü, en geniş pervanenin enerjisi, bir şaka gibi göründüğünden korktu.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  "Chuck" başlangıçta, sesli uyarıyı aşırı derecede güvence altına almakla (çoğunluğu "GoodFellas" daki Rayli Liotta'nın ölü sayısı stilinden esinlenerek) ve son derece yüksek bir burun müziğiyle ("Ben Mucize İsterim" -Zaten film müziklerinde aşırı derecede kullanılır -Wepner'ın önemli bir dövüş yolculuğuna çıkan bir sahnede oynanır vb.) Bu seçenekler erkenden hakim olur ve kendi zihninizi hazırlamak için size herhangi bir yer bırakmaz. Fakat "Chuck" nihai olarak çalışır, çünkü çoğunlukla Schreiber çok okunabilirdir. Aynı anda çok güçlü ve zayıf olan bir adamı görme konusunda çekici bir şey var. Ona rağmen seviyorsun.

  Film açıldığında, Wepner bir Bayonne şöhreti, BMOC, şerefe selamlanan bir bara giren adam. Karısı Phyliss (şu anda en ilginç ve yoğun iş hayatından birine sahip olan Elisabeth Moss), onu seviyor, onu destekliyor, aynı zamanda sınırlarını da taşıyor; "Tarih" o sarışın bimbo ile yanıyor. Phyllis uyum sağlamaz. Kocası kadar sert. İki suçlu kısıldığı gibi, sadece puanlarını küstahça yaratıyor. Ron Perlman, Wepner'in müdürünü canlandırıyor, koşu spor salonunda çalışıyor, konser vermeye çalışıyor. En iyi spor filmleri izle Naomi Watts, Lepa'yı, Wepner'in anında düştüğü, yerel bir barmen olarak oynuyor, sadece güzel olduğu için değil, en çok beğenilen 1 numaralı filmi olan "Heavyweight Requiem" i gördüğü için oynuyor. (1962'deki filmin parçalarının dağılmış haldedir.) Linda'ya dışarı çıkıyor ve onu aşağı çeviriyor. "Sen evli değil misin?" o soruyor.

  Bu küçük kasaba küçük zaman dünyasına (film gerçekten Bayonne'u ve ritimlerini anlıyor) dünyadaki ağır şampiyon Muhammad Ali ile savaşmak için tesadüf eseri geliyor. Ali ve George Foreman, 1974'te Zaire'de "ormanda gürleyen" rastgele tüm zamanların en ünlü boks maçını yapmışlardı. Wepner, görünüşte hiçbir yerde değil, gazetecilere dönük olarak, otellerde kalıp, Ali ile iyi huylu basın konferanslarına katılarak sporun üst kademelerine itiliyor. Yalnız ve yalnızlık arasındaki Wepner flip-flopları, göğüs çarpması ve güvensizlik. Bu karmaşık bir adam değil. Hepsi dürtü ve hiçbir dürtü kontrolü yok. Bu hikayeyi büyüleyen şey, kavgayı kaybettiğidir, ancak bir ünlü haline gelmesi için kaybeder. "Rocky" franchise birçok farklı yöne gitti (Balboa temelde bir noktada Soğuk Savaş bitmesine yardım etti), ancak ilk filmi Balboa kaybetme ile bitiyor (cesur bir seçim), ama aslında kalabalığın zihinlerinin kalbinde kazanıyor, Onun kız arkadaşının Apollo'su. Bu bir katil kancası ve Stallone'un bu yönüne çekileceği şaşırtıcı değil.

  Diğer Adları:

  Chuck

  Yayın Tarihi:

  05 Mayıs 2017

  Senaryo:

  Jeff Feuerzeig, Jerry Stahl, Michael Cristofer, Liev Schreiber

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?