film izleme sitesi
Brigsby Bear
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 102 Görüntülenme

Brigsby Bear

Ayı Brigsby izleBrigsby Bear garip, ancak yeni bir yaklaşımla dramatik bir komedi. Sıkılmam gerektiğini düşünüyordum, ama bunun yerine bu filmi son derece eğlenceli ve zaman zaman hareketli buldum. Kesinlikle garip ve başta bir sürü soru sormamı istemiş olmasına rağmen, iyi yapıldı ve tiyatrolarda bir kez yayınlandıktan sonra muhtemelen bu filmi tekrar göreceğim.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  James (Kyle Mooney) kaçıran "ebeveynleri" ile yer altı sığınağında yaşıyor. Bir ayı ve onun maceralarını anlatan bir televizyon dizisi olan "Brigsby" ile olan takıntılılığını çabucak öğrendik. Bir zamanlar fotoğrafçılarından kurtarıldığında, bu muazzam yeni dünyada hayatta kalmaya, yalnızca değerli şovunun gerçek olmadığını öğrenmeye çalışıyor. "Brigsby Bear" ı yeniden icat etmek için mücadele ederken, yalnızca gösterinin hikayesini tamamlamakla kalmayıp aynı zamanda kendi sahnesini tamamlamakla da sonuçlanıyor.

  Star Wars hayranları sevdikleri Mark Hamill'i burada farklı bir rolle görmek isteyeceklerdir. Adam kaçıran oyuncuyu oynuyor, Ted Hope. Söylemek zorundayım, karakterini tamamen çiviledi ve şımarık görünümlü sakalıyla neredeyse onu tanıyamadım.

  En sevdiğim karakter James. Çok tuhaf, garip bir genç adam oynuyor. İlham verici ve sizi acil bir bağlantıya dönüştürüyor. Kendimi sadece hikayesinden meraklanmış buldum, aynı zamanda onun amacına ulaşmak için tezahürat yaptım. Nasıl bir film boyunca yetişse de, karakteri asla değişmez. Diğerleri sonuç olarak onu kim olduğu için kabul ederler. Bu gerçek hayatta görmek istediğim bir şey.

  Bu film birkaç cinsel referans ve olgun içerik nedeniyle PG-13 olarak derecelendirildi, ancak hiçbir şey over-the-top. Bu filmi, 3.5 yıldızın 5'inde derecelendiriyorum ve 13-18 yaşları arasındaki çocuklara öneriyorum. Kesinlikle bazı arkadaşlarınızı çekin ve kontrol edin.

  Diğer Adları:

  Brigsby Bear

  Yayın Tarihi:

  21 Sep 2017

  Senaryo:

  Kevin Costello, Kyle Mooney

  Ödüller:

  1 ödül & 5 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?