Boğulma
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 227 Görüntülenme

Boğulma

Müthiş gerilim filmi, ancak hikayeye dikkat etmeniz gerekecek ve hikayeyle ilgili sonucunuzu ve her şey gibi karakterlerin eylemlerine yönelik motivasyonunuzu çizmeniz gerekecek.

Eski hükümlü olan Danny Miller'ı canlandıran Avan Jogia rol aldı ve bazen istediği gibi yapmak için kötü, savunmasız ve kurnaz davrandı ve psikiyatrda oynayan Josh Charles da mükemmel bir iş yaptı ancak Julia Stiles zorluklarla karşılaştı. film.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Pat Barker'ın bir romanına dayanan "Boğulan", zaten çürük komplo düzenlemeleri için en yalın ince gerekçelerden bazılarını içeriyor. İntikam ve kendini imha etme, insanlık hakkında bir sürü hackneyed gözlem atan iğrenç bir hikayedir ve Tom'un inanılmaz derecede affedici sanatçı karısı Lauren'i (Julia Stiles) kandırmaya karar vererek insanları mantıksız davrandıklarını iddia ederek tembelliğini haklı çıkarır "fena değil", fakat "kolay değil". Lauren bu sahte sofistike truismi sunduğunda bıraktığım küçük saçları çekmek istedim.

  Baştan başlayalım: Tom, Danny'nin davasını almayı kabul etmez "Boğulma" yını izlerken makul oldu. Bu noktaya gelindiğinde, filmin başlığı olayı zaten gerçekleşti: Tom bilinmeyen bir genç adamı boğmaktan kurtarıyor, yalnızca Danny'yi kurtardığını keşfetmek için. Danny'nin Tom'u saplantı haline getirdiğini fark ettiğinde, bu tesadüf saçma değil. Ancak Danny, Tom'un, Danny'nin çocuk suçlulara yönelik bir tesiste hapsedilmesine yol açan profesyonel bir görüş sunması için onu sorumlu tuttuğunu belirttiği gerçeğine rağmen, Tom, diğer kafa küçültme Angela'ya baskı yapıyor Tracie Thoms) ve kısa süre sonra Danny'yi hastalarından biri olarak kabul eder. Tom, evinde göründükten sonra Danny ile teması koparmaz ve Lauren'le rahatça arkadaş olur. Heck, Tom Lauren'a Danny'nin gerçekten kim olduğunu söylemez: Danny'yi duygusal açıdan uzak ama iyi niyetli kocanızın boğularak kurtardığı güzel genç adam olduğunu bilir.

  Diğer Adları:

  The Drowning

  Yayın Tarihi:

  10 Mayıs 2017

  Senaryo:

  Pat Barker, Stephen Molton, Frank Pugliese

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?