film izleme sitesi
Ben Madame Bovary Değilim
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.0 IMDB Puanı 145 Görüntülenme

Ben Madame Bovary Değilim

Bingbing Fan, adalet arayışı içindedir. O ve kocası boşandı, böylece daha iyi bir daire bulabilirlerdi, ancak boşandıktan sonra başkasıyla evlendi. Bu yüzden boşanmayı istiyor, bu yüzden tekrar evlenip boşanma davası açacak.

Bu, yerel yargıyı, polis teşkilatını ve tüm sivil hükümeti il ​​valisi seviyesine kadar karıştırıyor -anlını biliyor, beni şaşırttı- ve kararların verildiği Pekin'de ulusal düzeyde bir gözden geçirme yapıyor. Bu, üst üste on yıl sürer; hakimler, binbaşı ve hatta valiler işlerini kaybeder, çünkü bu deli kadın durdurulamaz.

Çeşitli insanlar ona çeşitli şekillerde baş etmeye çalıştıklarından, belirlenen bir kişinin muazzam bir bürokrasi üzerindeki etkilerinin iyi bir hicividir. Biraz fazla yer buldum, belki de bunun nedeni, genel ve özel noktalardan eğlenilecek ayrıntılarda, Çin hükümetinin belirli noktaları beni elimde bırakmaktır. Bunu göz önünde bulundurursak bile çok güzel gülüyor ve matlerle dolaşmak ilginç: il sahneleri kare mimariyi gösteren yuvarlak bir mat ile gösteriliyor ve Pekin sahneleri küçük, dikdörtgen mat ile gösteriliyor, yuvarlak kemerler gösteren. Sanırım bunun yerel ve ulusal hükümetlerin şeylere bakış biçimindeki farkı vurgulaması gerekiyordu. Eğer öyleyse, çok hoş bir davranış.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  I Am Not Madame Bovary

  Yayın Tarihi:

  18 Kasım 2016

  Senaryo:

  Zhenyun Liu

  Ödüller:

  12 ödül & 9 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?