film izleme sitesi
Başlangıç
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.8 IMDB Puanı 173 Görüntülenme

Başlangıç

Dom Cobb, yetenekli bir hırsız, tehlikeli atma sanayisinde en iyisi, akıl en savunmasız olduğu zaman, rüya sırasında bilinçaltının derinliklerinden değerli sırlar çalıyor. Cobb'un nadir bulunan yeteneği onu kurumsal hırsızlığın tehlikeli yeni dünyasında coveted bir oyuncu yaptı, ancak aynı zamanda onu uluslararası bir kaçak haline getirdi ve ona şimdiye kadar sevdiği her şeye mal oldu. Artık Cobb'a kurtuluşta bir şans sunuluyor. Son bir iş, hayatını geri verebilir, ancak ancak imkansız olanın başlangıcını başarabilirse. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve uzman ekibi tersi düşünmek zorunda kalıyorlar: görevleri bir fikir çalmak değil bir tane yerleştirmektir. Başarılı olursa, bu mükemmel suç olabilir. Ancak dikkatli planlama veya uzmanlık gerektiren hiçbir şey, ekibin her hareketini önceden tahmin etmiş görünen tehlikeli düşmana karşı hazırlayamaz. Sadece Cobb'un görebileceği bir düşman.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Çok yakınlarda Memento'yu gördüm, büyük bir özledim olduğu ortaya çıktı.Yine tekrar gördüm, sadece bir düzine ince yaptım ve kesinlikle Inception ile aynı şeyi yapacağım.

  Christopher Nolan daha da karmaşık ve çok katmanlı bir senaryo ile kendini geliştirmeye devam ediyor.Ve Memento'nun izleyicilerinin çoğunun ulaşamadığını düşündüm ama no.Inception, arkasında saklı olan dahi tarafından büyülendi ve büyülenecek. sadece yönetmen ve senaryo yazarları (veya başka bir deyişle Nolan) değil, aynı zamanda oyunculuk ve ses ile efektler ve düzenlemelerle de.

  Böyle bir oyuncu kaderinde -en Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Lewitt, Michael Caine ya da Marion Cotillard (ki kişisel favori) demektir, film sadece kusursuz bir şekilde devam ediyor. Mürettebatın çoğu Nolan kardeşlerin üzerinde çalıştıklarıyla aynıdır. TDK ve daha önce Batman'da Başlıyor. O kategorideki Oscar adları benim için kesin.

  Filmin karşısında tek yapabileceğiniz baş ağrısı var. Görüyorsanız, çoğu arkadaşım beyinsiz bir hareket için filmlere gidiyor, Iron Man 2 ve The A-Team'ın keyfini çıkartıyorlar ama bu filmde bunu anlamak için en az iki kez. Bir şeyin yaşandığı katlar ve katmanlar o kadar çoktur ki, kesinlikle hayati bir şeyi özleyeceksiniz.Bu kitlesel izleyiciye uymamak için bir neden, ancak umarım kazanılan ' Nolan benim en sevdiğim yönetmenlerden / yazarlarımdan biridir ve beyinsiz hareket fotolarının hepsinin olmadığını gösterdi. Hâlâ Inception gibi filmler var ve hala bu filmleri yapmak için Nolans gibi insanlar var bu yüzden hepsi kaybolmamıştır.Ve bu filmin izleyiciye hikayenin sonsuz, sürekli patlamalar değil, alabileceği deneyim için hala önemli olduğunu gösterebileceğini umuyoruz. Çünkü bu gerçekten bir ömür boyu olaydan biridir.

  Bunu söyleyerek şunu söylemeliyim ki, yeniden yaratma, yeniden doğaçlama, devam filmi ve prequels dolu bir dünyada ve Tanrı ne biliyor, bu şimdiye kadar farklı ve eşsiz bir şey görmek için benzersiz bir fırsat - güçlü bir film, ki kesinlikle Nolan'ın en son başyapıt! Notum değişmeyecek - tüm Nolan filmleri için aynı - 10 kat!

  Diğer Adları:

  Inception

  Yayın Tarihi:

  16 Temmuz 2010

  Senaryo:

  Christopher Nolan

  Ödüller:

  4 Oscar Kazandı. Diğer 152 ödül & 204 adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?