Barry Seal: Kaçakçı
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 553 Görüntülenme

Barry Seal: Kaçakçı

Barry Seal: Kaçakçı izle Tom Cruise'daki palyaçoyu Doug Liman'ın yaptığı gibi çok az yönetmen izledi. Tom'u Tomorrow of Tomorrow'da yönetmişti, bu mizahi bir kıyamet sonrası uzaylı istilasının ortasında kuruldu. American Made aynı mizahi ve aynı zamanda bu film dışında gerçekçi bir hikaye olan bir istila işi içinde. Kaptan Barry Seal, kendi canavarına av düşmeden yaşam boyu macera yaşıyordu. Ancak bu adamın kontrbasrını Devletleri içine ve dışına kaçırması ne macera olabilirdi. Barry Seal: Kaçakçı türkçe dublaj hd izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Doug Liman ve Tom Cruise, Barry Seal'de hızlı tempolu ve renkli bir biyografi için tekrar eşleşti. Amerikan Made'in bombalama eylemini yapamaz ama Doug'ın büyük bir yönden yardımıyla kendine güvenle ayakta kalmasını sağlıyor. Tom Cruise kesinlikle filmin ana vurguladı ve onu eğlendiren şey bu.

  Hikaye: Hız tempolu; izleyiciyi başlangıçtan başlayarak çılgın bir yolculuğa çıkarıyor ve hiçbir zaman susturmam. Hiç sıkılmamaması rağmen, bazen gelişmeler için yavaşlamış olabileceğini düşündüm. Film son erdikten sonra, Doug ve Tom'un izleyicileri elinde de eğlenceli bir şekilde eğlendirmek için açık bir fikri varmış gibi görünüyor. Kovalamaca keser ve asla duygular gibi bir şey üzerinde kalmaz. Olaydan hızlıca hareket edersiniz. Avantaj, sıkılmadığımdır. Dezavantajı, Barry Seal'in hayatında 2 saatlik bir montaj gibi hissetmektir. Gerçek bir gerginlik ya da karakter gelişimi yok. Gerçekçiliğe, bir belgesel gibi akıllıca karar verme yardımı ile beraber oluyoruz. Uyarı: Eylem türüne bağlı hayranlar hayal kırıklığına uğradı ve bu da büyük bir eylem değil. Garip bir şekilde eylem olarak sınıflandırılır. imdb 7 üzeri en iyi filmler izle

  Akıllıca davranmak: Tom Cruise eğlenceli filme sahip görünüyor gibi görünüyor. Barry Seal'in delirmiş ve hızlı tempolu dünyasına dalmış halini izlemek eğlenceli. Oyunun geri kalan kısmı teribiyeli olup etkileyici değil.

  Müzik akıllıca: Christophe Beck, farklı yıllarda bir ruh hali yarattı. Doug filmi gerçekçi hissetmek istediğinden, müzikal dolup taşması değil. film izle Önceden koltuğa seslenen ve ambiyansın çıktığı birçok bulunur.

  Genel: Etkileyici değil Doug Liman'ın ve Tom Cruise'un filmografisine sağlam bir giriş. Barry Seal'in yaptığı filmde çırkin şeylerden hiç haberim yoktu. Ve sadece eğlenildim, aynı zamanda Barry dünyasına da dalmıştım.

  Tom Cruise'ın pilotu son derece açık yürekli ve komik bir şekilde tasvir ederek harika bir iş çıkardığını hissettim. Cruise, cesaretten-şeytan oyuncaklarının sızar rolü oynamak için bilinir. Fakat bu rollerin çoğu hayali karakterlerdir. Bir zamanlar Tom cesareti sınır tanımayan gerçek bir adam oynuyor. Kaptan Barry Seal gerçek bir hayat Ethan Hunt gibiydi. Dolayısıyla, Mühür son derece uygun bir karar olduğu için Cruise'u kullandığımı hissediyorum ve Universal Studios Entertainment'ın kasalarını doldurmaya yardım etmelidir.

  Dunkirk'teki anten dizilerini gördükten sonra korksaydınız, bu filmi görene kadar bekleyin. Uçaklar sizi memnun edecek bazı yoğun akrobasi yapmaya tabi tutulurlar. Anne izledikten sonra Cruise ile hayal kırıklığına uğradıysanız, sizi temin ederim ki bu filmi izledikten sonra rahat bir nefes alacaksınız. En iyi Tom Cruise filmleri izle Filmin hikayesi sadece ilgi çekici değil ayrıca esprili ve eğlenceli. Sıkıntılı anlar yok bu nedenle sıkılma ihtimaliniz çok düşük.

  American Made ile ilgili çok ironik bir şey, 1986'da Barry Seal'in yaptığı her türlü karmaşıklığı ortadan kaldırması gerektiğinde, genç Tom Cruise bu yıl piyasaya çıkan Top Gun'da bir pilot oynuyordu. Yaklaşık 31 yıl sonra o günlerde çok alakalı gerçek bir pilot ödeyeceğini biliyor muydu?

  Amerikan yapımı izle. Tom Cruise'ın şöhreti için izlemeyin. Dikkat edin, çünkü tesadüfen önde gelen bir adamı oynayan bir süper yıldızı olan eğlenceli ve harika bir filmi büyük ekranda izlemeyi hak ediyorsunuz. Bu yazının uzunluğu için minnetle özür dilerim, ancak bazen kendimi düşüncelerimi boşaltmaktan alıkoyamıyorum.

  Diğer Adları:

  American Made

  Yayın Tarihi:

  29 Sep 2017

  Senaryo:

  Gary Spinelli

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?