film izleme sitesi
Armed Response
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 340 Görüntülenme

Armed Response

Bir komando ekibi, John Stockwell Silahı Yanıtı'nda yalan saptayabilen bir süper bilgisayarı barındıran gizli bir bölgeyi güvence altına almaya çalışıyor, ancak bu tamamen resmi yansıtmıyor. İlk çekim Matt Savelloni'nin, iddialı senaryosu, John Carpenter tarzı kuşatma altındaki heyecanlardan doğaüstü-intikam korku tuhaf bir tez çalışmasına odaklanmayı amaçlıyor. Ancak, bu ve diğer birkaç cephede de başarısız oluyor ve Wesley Snipes'in 2013 yılında cezaevinden çıkması üzerine ilk kez ödünç aldığı tiyatro yayınları için uğursuz bir seçim yapıyor. Resmi ilk bakışta bildiren basın açıklamasıyla bu iddianın öngörülebilirdi Geriatric sleaze-rocker Gene Simmons ve rasslin'lerin körüklediği WWE Studios'lar arasındaki girişim: Guys, KISS'in The Phantom of the Meets'in kreatin yakıtlı bir remake'sini geliştirmediğiniz sürece belki film işinde birlikte olmamalısınız. Armed Response Türkçe Dublaj korku filmini izle

Üretim maliyetleri o kadar düşük görünüyor ki Blade'nin Marvel Sinemasal Evrenin bir parçası olacağına dair ipuçlarıyla çılgınlaşan birkaç fanboyla hedeflenerek telafi edilebilirler. Ancak, Snipes filmin posterine hakim olduğu için içeri girenler, karakterinin aslında kahramanı olmadığı resimden ne kadar az katkıda bulunduğu konusunda şaşkına dönmüş olacak. Bu, aile trajedisinin onu bırakmasına kadar hükümetin gizli "Tapınağı" projesinin beyni olan Gabe (Dave Annable) olurdu: Armed Response filmini 1080p full hd izle Sadece AI'yi kullanan süper bilgisayarlar çalıştırıp yalanlarda değil, kötü adamların akıllarını okumak için çalıştırdı. Sorgulama koltuğu. Tapınağın gücünü güldürücü bir şekilde gösteren bir sahnede, tek bir stres gerilemesi, Gabe'in "yalan söylüyor - bir dizi kitleyi görselleştiriyor" diye ilan etmesine izin veriyor: banka hesap numarasını okumadan önce pasta gibi kolay.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Bu Tapınaklardan biri için yeniden tasarlanan terk edilmiş bir hapishane, çalışanlarının dışardan gelen çağrılara cevap vermemesi sayesinde henüz çevrimdışı oldu, bu nedenle Snipes'in İshak'ı eski arkadaşı Gabe'yi neyin var olduğunu anlamaya yardım etmeye ikna ediyor. Ekipleri, çalışmak üzere askerler arayan siteye girdi ve Act I, çoğunlukla boş koridorlardan oluşan sıkıcı çekimlerden, ofis kapılarını açan ve "Clear" diyen insanlardan oluşuyor. Hepsi bir yana, bunun ne kadar sürdüğü şaşırtıcı. en iyi korku filmlerini izle

  Sonra cesetleri bulmaya başlarlar ve güvenlik açısından-kamera görüntülerinde mantıklı görünmeyen şeyler görürler. Çalışanlar görünmeyen saldırganlarla savaşmaktan öldüler ve Gabe renk spektrumu verilerini analiz edip saf siyah bir lekeye (sorma) rastladığında "düşmanımızın kodda olduğunu" söyledi.

  Gabe, kaçak bir AI ile ilgilendiğini düşünebilir, ancak Armed Response'ın gerçekten sunduğu şey, askerler ve bir Orta Doğu savaş ağasının eski sırlar tarafından tekrar ziyaret edildiği Grade-Z perili bir ev. Gerilim filmlerini full hd izle İnsanlar ölmeye başlar, arkadaşlar birbirlerine karşı döner ve diyalog sizi izlemenizi sağlayacak kadar kötüdür. Filmin performanslarında bir parça ölü varsa (Snipes, Anne Heche ve zorunlu güreşçi Seth Rollins tarafından telefonla gösterilirken) ya da Stockwell'in yönünde, seyircideki bazıları aslında nadiren gerçek yapabilir "Bu çok kötü, bu iyi" dedi. Muhtemelen hala yanılıyorlardı.

  Diğer Adları:

  Armed Response

  Yayın Tarihi:

  04 Ağustos 2017

  Senaryo:

  Matt Savelloni

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?