film izleme sitesi
Annabelle: Kötülüğün Doğuşu
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 680 Görüntülenme

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu

Alt katli korku filmlerine çekilen neticesin, orijinalden daha fazla değersiz olduğuna inanan oldukça güvenilir bir oyun kuralıydı. Sonuçta, nasıl bir şey inşa etmiyorsun? Geçen yıl "Ouija: Kötülüğün Kökeni" mat orijinalden daha üstün kabul edildi ve 2017, şaşırtıcı numarayı "Annabelle: Creation" ile 2014'ten korkunç derecede kötü "Annabelle" e karşı büyük bir gelişme tekrarladı. Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Türkçe Dublaj HD izle "The Conjuring" ın başarısı üzerine nakit çekmenin hızlı bir yolu gibi David F. Sandberg'in izlemi odak gruplarına göre ölümle sonuçlanıp kar marjlarına dönüştürülmedi. Orijinal filmin yankıları vardır ve "Annabelle" veya "Conjuring 2" den daha ucuz korku ile daha fazla ruh hali ile çalışır ve gerçek anlamda etkili bir tür fiske yol açar. Mükemmel değil, ama kimsenin tahmin etmesinden çok daha yakın. Annabelle: Kötülüğün Doğuşu full izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Başlık, film tarihindeki en kaygısız bebeklerden birinin orijin hikayesi olduğunu açıkça gösteriyor olsa da, James Wan'ın orijinal filminden yapımı ve temaları herhangi bir formdan daha fazla yansıtan kendi karakterlerini ve evrenini de kuruyor. Takip eden eserlerden. Tıpkı bir gülümsemeyle yakalanan bir grup kız kardeşin yer aldığı gişe masasında "Annabelle: Creation" aslında gecede çarpılacak şeylerle karşı karşıya kalan genç koleksiyona sahip bir perili ev fotodisidir. Bu durumda, yetimhaneleri kapandığında büyük, yalıtılmış bir evde yaşama izin verilen bir grup yetim. Kız kardeş Charlotte'un (Stephanie Sigman) yönettiği kızlar orijinal filmdeki kızkardeşler gibi yaşlarına göre farklılık gösteriyor ancak odağı, çocuk felci tarafından zayıflatılan Janice'e (Taliha Bateman) düşüyor ve tatlı en yakın arkadaşı Linda (Lulu Wilson) . Kötü her zaman zayıf ve nazik bir şekilde yedirir, iyi korku fanatiği bilir.

  Ve bu yüzden Janice, ilk önce Mullins'in evinde bir şey olmadığını fark eder. Elbette, Samuel Mullins (Anthony LaPaglia), yeterince güzel bir çocuk gibi görünüyor, fakat ölen kızının Bee'in odasına giren herkesi aşırı derecede endişelendiriyor. Esther Mullins (Miranda Otto) kocasına ihtiyaç duyduğunda daha gizemli, yaralı, yatağa el koyup zil çalmaktadır. Kızlar çoğunlukla kendi başlarına kalıyor, ancak Janice, Arı'nın kilitli odasının gecenin bir yarısında açık olduğunu fark eden ilk kişidir ve o lanet bebek bulur. Bunu bilmeden önce, ruhlar savaşıyor, ışıklar sönüyor ve her yerde dini görüntüler yıkılıyor. Bu filmlerin bazı temaları var, ancak en önemli özelliklerden biri dinin kötülüğünden bizi tamamen mahrum bırakması. Sandberg, pencerelerde çarpı işaretleriyle ışık tutmayı sever ve çarmıha gerilemeyi hatırlatan imgelerle son harekette inanılmaz bir kilometreye ulaşır.

  Evet, inan ya da inanma, "Annabelle: Yaratılış" ilk filmin çok net bir şekilde eksik kaldığını gösterir: güçlü bir görsel dil. Sandberg ve ekibi, korkunç genç hanımlarla kalmak için perspektifimizi zorlamak gibi eski moda korku filmi araçları yoluyla gerginlik yaratmada harika bir iş çıkarıyor. Gözleri genişledikçe ve boynundaki saçlar arttıkça, gıcırdıyor karanlık koridorda ses çıkarmasıyla ilgili olarak artar, sizinkini de. Sandberg, bu korkunun bilinmeyenden en çok ortaya çıktıklarını biliyor ve "Yaratılış" da ses ve ışıkla oynayan bir topa sahip olduğunu biliyor. Sandalyeleri sallamak, herkes uyurken ayak sesleri, Bayan Mullins'in lanet çanı çalınca -her biri ilk Filmin yarısı.

  Diğer Adları:

  Annabelle: Creation

  Yayın Tarihi:

  11 Ağustos 2017

  Senaryo:

  Gary Dauberman

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?