film izleme sitesi
Altın
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.5 IMDB Puanı 739 Görüntülenme

Altın

Altın(Gold) filmini hd izle - "Altın", elektronik ortamda devasa para hareket eden insanların görüşünün -ve bazen sadece çalınması ya da çalınması ya da onlardan çalınması- doğasında büyüleyici olduğunu düşünen filmlerin bir alt kategorisinin en sonuncusu. Matthew McConaughey, babası tarafından oyulmuş aile şirketinde çalışmaya devam eden Kenny Wells olarak yıldızlar (Craig T. Nelson, flashback'lerde kısaca gözüktü). Film sürekli olarak onların madenlerini "madenciler" olarak adlandırıyor ve kendilerini bu şekilde, gururla görüyorlar. Yazar-yönetmen Stephen Gaghan ("Syriana") tarafından hazırlanan bu filmde Kenny'yi, çeşitli müttefikleri ve rakipleri yabancı ülkelere seyahat etmekte ve metal damarları için hain arazi ararken gösterilmesine karşın, pick-axe salınımı, buldozerlik veya patlatma görülmemektedir . Kendini tanımlayan bu madencilerin para konusunda telefonlara bağırmaları, telaşlarından endişe duydukları ya da paralarına ne olduğunu öğrenmeleri için diğer eyaletlere veya ülkelere uçtuğu için, hisse senedi fiyatları hakkındaki TV raporlarına endişeyle bakarken görülme olasılığı daha yüksektir. Altın Full HD 2016 filmini izle

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Masal, derginin hikayesine dayanan gerçek bir hikaye, tabii ki birçok ayrıntı değiştirildi ya da süslendi. Kenny, kıymetli maden oyuna geri dönmesi için gereken parayı neredeyse dilenen şans eseri aşağılayıcı olarak gösterilir. Bu ay büyük bir filmde görünmesi için bir Willy Loman / "Ölümcül Bir Ölüm" konusundaki ikinci modern sözcüktür ve diğeri daha iddialı ama tamamen daha tatmin edici bir dram olan "Kurucu" da McDonald'ın ustası Ray Kroc'dır. McDonald'ın filmi gibi, "Altın" da, kahramanının çıplak açgözlülüğü ve yüreğindeki görünüşteki manevi boşluk tarafından tiksindiğinden ve utanmasını aklına bile getirmiyor gibi görünmüyor ya da adrenalin acele etmede sopa gibi dolanıyor gibi görünüyor Eyaletten eyalete ve Güney Amerika'ya ve sırtına, onu büyük bir şut yapacak olan büyük grev arıyor. Matthew McConaughey oyuncusunu bilmeyenler Yıldızlararası filminden tanır.

  Kenny efsanevi bir "nehir yürüyüşçüsü" ni bulmak için Borneo'ya gider; yani, gerçekte Kenny'den hoşlananların cevherini bulan elinde bir jeolog. O Mike Acosta adında ve rolü hem karakteri hem de Edgar Ramirez'in rolüyle bu filmi izlemek için en iyi sebepler. Gaghan, ağırlıklı olarak Kenny'ye odaklanmaya ve Mike'a bir soru işareti ve kahraman için endişe kaynağı olarak karar vermeye karar verdi. en iyi macera filmleri Gerçekten çok insanın düşündüğü kadar harika mu? Gerçekten değerli metal için altıncı bir anlamı var mı? Yoksa Kenny'ye, her zaman başarısızlığa uğrayan bir adam mı, yoksa hüner ettiğini söylediği işi yapmaktan çok para ve güvene dayalı bir yetenekten dolayı mı? Edgar Ramírez'i oynadığı diğer film olan Demir Yumruk filminden tanıyoruz.

  Mike'la ilgili bir filmin Kenny'ye odaklandıklarından daha ilginç olabileceğini bilmiyorum; "Altın" gibi uzun, yoğun bir filmin merkezini tutacak kadar derin olmadığı da mümkündür. Fakat biliyorum ki Kenny'nin beni rahat bıraktığı söylenebilir. McConaughey, bunun gibi birçok erkek oynamıştır: vahşi gözlü gerçek inananlar, elleriyle ağzıyla konuşan ve ellerini vaaz ediyormuş gibi görünen gab hediye eder. Altın Gold 2016 Türkçe Dublaj 1080p izle O harika biri. Bu onun tür rolü. Başka bir çağda, içine Dennis Hopper takabilirdin. Ancak karakter her zaman birer notadır, her zaman herşeyi, kendisini ve babasını kurtarma ihtiyacı ile bağlar ve kaygılarından birçoğunu gözlerinden ya da vücudundan değil sözlü olarak ifade eder; bir süre sonra kulak tıkacılarını koymak ve Ondan mola vermek için gözlerimi kapadı.

  Diğer Adları:

  Gold

  Yayın Tarihi:

  27 Ocak 2017

  Senaryo:

  Patrick Massett, John Zinman

  Ödüller:

  1 Golden Globe Adaylığı. Diğer 1 ödül

  Resimler

  "Altın" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?