film izleme sitesi
Ada
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 328 Görüntülenme

Ada

"The Island" 136 dakika sürüyor, ancak bu çift bir özellik için uzun değildir. Michael Bay'ın yeni filminin ilk yarısı boş, ürpertici bir bilimkurgu hikayesidir ve daha sonra yüksek teknoloji ürünü aksiyon resmine geçer. Her iki yarısı da çalışıyor. Ada The Island Filmini Full HD izle Birlikte çalışıp çalışmamak iyi bir sorudur. Birini ne kadar çok seversen, diğerini de seversin. Her ikisini de bir noktaya kadar beğendim, ancak film biraz sörf ve çim gibi görünüyordu.

İlk yarı, sakinlerin aynı üniformaları giydikleri (fakir bir vatandaş için beyaz, denetçiler için siyah) steril bir fütüristik ortamda gerçekleşir. Büyük ekran televizyonlar, sloganlar ve talimatlar yayınlıyor ve günde yaklaşık iki kere herkes piyango için toplanıyor. Vatandaşlarının inandığı Dünya'nın zehirli kirliliğinden korunmak için bu mühürlü dünya yaratılmıştır. Bununla birlikte, bir tane daha "patojen içermeyen bölge" var; bunlar "The Beach" için bir TV reklamı gibi görünüyor. Piyangonun galipleri oraya varırlar.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Evet, elbette düşünüyorum. Ancak beyaz elbiseli vatandaşlar çok fazla düşünmüyorlar; "Onlar 15 yaş düzeyi için eğitim görüyorlar" deyip söylendi. Onların şimdiye kadar yaşamış insanların çoğundan daha akıllı hale getireceği bir zaman vardı, ancak bu gelecekte dünya eğitimi bozulmaya devam etti ve yetişkinlerin Fun With Dick ve Jane'den yüksek sesle okuduğunu görüyoruz, bu kitap ilk okuduğumuzda Fazlalık buldum ve ironide yoksundum.

  Bu mühürlenmiş dünyanın gerçek doğası tahmin etmek çok zor değildir; Hatta "Köy" yoluyla görmeyi başaramayanların sırrını çözebilirler. Ancak, kahvaltı için pastırma isteyen, ancak yulaf ezmesi verilen Lincoln Six Echo (Ewan McGregor) gibi birkaç rahatsız edici karakter haricinde yaşayanlar çocuksu ve keyiflidir. Bu, tüm kapalı sistemlerin korktuğu şeyi bir merakla geliştirmesini sağlıyor. "Salı gecesi neden her gece tofu gecesi?" Diye soruyor yöneticisine. "Tofu nedir, pastırma neden verilemiyor? Neden her şey beyaz?" Sonra bir gün böcek olmaması gereken uçan böcekleri görür veya uçar.

  Araya giren bazı spoyleri ortadan kaldırarak, Lincoln Six Echo ve aynı derecede naif Jordan İki Deltası'nın (Scarlett Johansson) mühürlü dünyadan kaçtığı ve tren, uçak, otomobil, helikopter tarafından takip edildiği filmin ikinci yarısına geçebilirim Nefes kesici bir aciliyet geliştiren bir dizi özel efekt dizisinde gezinme döngüsü. Kuyruklu yıldızlar, böyle bir hızda ilerledikçe dünyalarındaki gerçeği keşfetmeyi nasıl başardıklarını düşündüğümüzden daha hızlı çalıştıklarını düşündürüyor.

  Film asla tatmin edici bir şekilde dolaşmıyor ve doruk hikayenin ikinci yarısında gereklerini yerine getirirken, birkaç soru cevapsız bırakıyor. Örneğin, neden bu kadar mamut olan bir imalat teşebbüsünün gizli olarak üstlenilebileceğini merak ediyoruz. Devlet fonları dahil mi? Bu soruların cevaplarını bilmemiz gerekmiyor, doğrudur, ancak en iyi bilimkurgu makinesinin yaptığı şeyi Bay'a ("Armageddon") yaparlardı ve geleceği mevcut eleştirmenin bir yolu olarak kullanıyorlardı. Kök hücre araştırması bir zil mi çalmaktadır?

  Diğer Adları:

  The Island

  Yayın Tarihi:

  22 Temmuz 2005

  Senaryo:

  Caspian Tredwell-Owen, Alex Kurtzman, Roberto Orci, Caspian Tredwell-Owen

  Ödüller:

  1 ödül & 6 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?