Absolute Duo
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 289 Görüntülenme

Absolute Duo

Tooru Kokonoe, Blaze'i canlandırabilen kişilerden biridir - ruhun silah haline dönüşmesi. Nadir bir nedenle, Tooru'nun Blaze bir silah değil, bir kalkan. Tooru, dövüş becerileri hakkında bilgi edinmek için bir akademiye girdi. Sonunda güzel gümüş saçlı bir kızla yaşıyor.

"Mutlak İkili", basmakalıp kötü adamlar veya kahramanlar olmadan ilginç bir şekilde gelişen gerçek bir komplo ve drama ile oldukça iyi bir anime. İlgini çeken birçok komik ve ara sıra yarı cinsel anlarla dolu. Romantizm bunun bir parçası olmasına rağmen, zorlayıcı bir romantik hikaye yoktur; Bol ve önemli bireylerin onuru ve sadakati daha fazladır; Bu izleyiciler için olumlu bir bakış açısı ve tenor sağlar.

İzlediğiniz filmlere yorum yaparak bize destek olabilirsiniz. Teşekkürler.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Kızlar, oldukça seksi, oldukça şirin, bu tür şeyler için alışılmadık bir durum değiller ve bazen kadınlarla soyunma veya başka bir yerde bazı kışkırtıcı sahneler var, ancak bu serinin ezici bir özelliği değil . Erkekler büyük oranda yakışıklı, ama yine de, bunlardan daha fazla şaşkına dönmüyorlar. Her insanın "yangın" dan getirdiği çeşitli savaş güçleri, onları sihirli bir biçimde ince havadan kurmalarına izin veren bir beceri ve güç, böylece hepsini eşsiz ve gerçekten ilginç kılar. Ana karakterlere karşı çalışan çeşitli hizipler var ve hemen hemen herkes bu amaçla okulda eğitim savaşlarında birbirlerine olduğu kadar birbirleriyle savaşıyorlar.

  Kötü adamların kötü adamlar için kendi özel amaçları vardır, ki bunlar genellikle kendinden merkezli, iktidar veya intikam işidir ve burada durum böyle. anime dizi izle Kahramanların ve kahramanların, kendilerini daha güçlü hale getirmek için hazırladıkları bu okullara katılmak için kendi gerekçeleri vardır; bu da her biri kendi gerekçeleri için ihtiyaç duymaktadır. Bunların hepsi kendi akademisinde bir araya getiriliyor ve eylemin çoğunu üretiyor.

  Hikaye temelde Julie ve Tor'un birlikte çalıştığı "duo" olan iki öğrenciyi izliyorlar; bu da birbirleriyle ilgilenip sonunda birbirleriyle kavga etmesi anlamına geliyor. Akademi grubundaki diğer çiftler de aynı şekilde gruplar ve drama kapsamında birbirleriyle ve kötü adamlarla savaşırlar. Biraz şirin ve bazen hafifçe seksi etkileşim ve her öğrencinin duo ortağı için gelişen bir saygı var, çünkü hepsi asla açıklayamadıkları "mutlak ikili" peşinde, ama bir şekilde ruhunun mistik güçlü halidir ve vücut. Absolute Duo 2015 anime dizi full hd izle Bu, herkesin akademide bulunma sebebini ve neden hepsinin üzerinden geçmesi gereken zorluklara hep sürdüklerini sağlar.

  Tamamen bu, derin, yıkıcı bir özellik değil, ilginç karakterlerle şaşırtıcı derecede keyifli ve büyüleyici biri, bazı iyi dövüş sahnelerine sahip ve size şu andan itibaren devam etmek isteyeceğiniz bazı güzel genç kız ve kıkırdaklar sunuyor. Bu hikaye sonuna kadar.

  Diğer Adları:

  Absolute Duo

  Yayın Tarihi:

  01 Ocak 2015

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?